Oczyszczanie komputera

AdwCleaner to bardzo skuteczne oprogramowanie do wykrywania i usuwania komponentów typu adware i innych szkodliwych aplikacji. Oprócz tego całkowicie usuwa toolbary (wtyczki do przeglądarek internetowych), a także PUP/LPI – potencjalnie niepożądane oprogramowania.
Program AdwCleaner usuwa paski narzędzi typu Delta Search, Babylon, SweetIM czy Complitly, które utrudniają i zarazem przeszkadzają podczas korzystania z przeglądarki internetowej.

Aplikacja skutecznie oczyszcza całą zawartość dysku twardego, a także przeprowadza dokładną analizę rejestru systemowego – usuwając z niego wszystkie szkodliwe i potencjalnie niebezpieczne wpisy oraz klucze.
Wraz z wydaniem nowej wersji aplikacji, pojawił się nowy mechanizm wykrywania i usuwania niechcianych komponentów z komputera. Na ekranie głównym AdwCleanera dodano dziennik zdarzeń – wyświetlający pliki, wpisy w rejestrze oraz inne komponenty, które zostały wykryte podczas skanowania. Użytkownicy mogą teraz odznaczać lub zaznaczać odpowiednie dane bądź elementy, które zamierzają odinstalować z komputera czyli z dysku twardego, rejestru systemowego lub z zainstalowanych przeglądarek internetowych. Po zakończeniu skanowania, program uruchamia ponownie komputer i wyświetla w pliku tekstowym szczegółowy raport z wynikami. AdwCleaner jest bezpłatną aplikacją do zastosowań niekomercyjnych.

Dodaj komentarz